czech flag
Český
Country
Language
Opravy, náhradní díly a služby pro průmyslovou automatizaci

Opravy, náhradní díly a služby pro průmyslovou automatizaci

live chat otevře se v novém okně
 
 

Nápověda Lektronix

Dodání a doprava

Abychom mohli zaručit, že se k vám vaše objednávka dostane v pořádku, využíváme množství partnerů z oblasti logistiky. Zjistěte více o různých způsobech dopravy, jejich cenách, dodacích termínech nebo o sledování vašich dodávek online.

Způsoby dodání

FedEx
Našim preferovaným partnerem v oblasti logistiky je celosvětově společnost FedEx. Jejich mezinárodní síť zaručuje včasné dodání do více než 200 zemí a oblastí. Pro přesný seznam služeb poskytovaných v konkrétní zemi navštivte web společnosti FedEx.

Využití vašeho dopravce
Alternativně si můžete zvolit využití svého vlastního přepravce. Sdělte nám své zákaznické číslo a typ služby, který požadujete, a my zajistíme vše ostatní. V případě nejasností kontaktujte našeho obchodního zástupce, který vám vše vysvětlí..

Pokud si zvolíte Bohužel však nemůžeme za žádných podmínek převzít zodpovědnost za ztrátu nebo poškození dopravovaného dílu v případě, že se rozhodnete pro dopravu vlastním dopravcem. V tomto případě je za řešení veškerých stížností směrem k dopravci zodpovědný kupující.

Alternativní dopravci
Lektronix může za určitých okolností využít alternativních dopravců, obzvláště pokud je to nezbytné z hlediska velikosti/váhy dopravovaného dílu nebo cílové destinace.

Doba dodání

Přesný termín dodání sdělíme po obdržení vaší objednávky.

Cena dodání

Společnost FedEx většinou nabízí do každé země více způsobů doručeni. Náklady na dopravu jsou uvedeny ve vaší cenové nabídce jako samostatná položka.

Pokud si zvolíte možnost vlastní dopravy, může vám být naúčtováno společností Lektronix balné a případná manipulace. Pro více informací kontaktujte naše obchodní zástupce.

Společnost Lektronix však za žádných okolností není zodpovědná za místní daně a případné jiné poplatky, které je nutno uhradit při dodání. Vyhovění místním předpisům v této oblasti je plně povinností kupujícího.

Sledujte dodávku

Jakmile bude vaše položka odeslána, zašleme vám informaci o odeslání obsahující jméno dopravce a sledovací číslo zásilky (pokud je k dispozici). Tuto informaci můžete také nalézt po přihlášení do své sekce pro online sledování objednávek. Vyhrazujeme si právo dodání po částech.