Opravy, náhradní díly a služby pro průmyslovou automatizaci

Opravy, náhradní díly a služby pro průmyslovou automatizaci

czech flag
Český
Country
Language
 
 
 
 
 

O Lektronix, členu Rockwell Automation

 

Lektronix, člen Rockwell Automation Business, je jedním z předních světových dodavatelů oprav a náhradních dílů v oblasti průmyslové elektroniky a robotiky .

 

Lektronix byl založen v roce 2002 s cílem poskytovat alternativní řešení k nákupu přímo od výrobců. Poté, co byla otevřena naše první dílna ve West Midlands ve Velké Británii, jsme se rychle rozšířili po celé Velké Británii, Evropě a asijsko-pacifické oblasti. V květnu 2011 získala Lektronix společnost Rockwell Automation, což nám poskytuje finanční stabilitu a přitom umožňuje udržet pocit rodinného podniku.

 

Máme širokou siť globálních servisních center, distributorů a technické podpory v rámci celého světa a našim cílem je poskytovat tu nejlepší technickou podporu a zákaznický servis kdekoliv na této planetě.

 

Více než 7.000
Výrobců

Více než 200.000
Prvků průmyslové automatizace

4 poboček
na celém světě

Vyřešte pod jednou střechou všechny své
potřeby v oblasti průmyslové automatizace

200.000 dílů, jedno řešení

Lektronix je poskytovatelem ucelených řešení pro veškeré požadavky průmyslové automatizace, který zabezpečuje veškeré vaše požadavky pod jednou střechou.

Opravujeme a dodáváme nové, repasované díly a výběhové díly a poskytujeme služby Service Exchange pro více než 200.000 různých dílů od více než 7000 různých dodavatelů. Také poskytujeme služby pro přechod na nové řešení.

Ať už je váš problém jakýkoliv, malý,nebo velký, náš tým obchodníků a zákaznické podpory vám nabídne spolehlivé a konkurenceschopné řešení.

Získejte zdarma naší nabídku ještě dnes!
Řada prvků průmyslové automatizace skladem

Možnost oprav i dodávek nových dílů

Naše bezkonkurenční reputace v oblasti oprav rozsáhlého spektra výrobků zaručuje, že vaše požadavky jsou splněny na vysoké úrovni. Našim cílem je umožnit zákazníkům znovuzprovoznit jejich produkty tak rychle, jak je to jen možné.

LeKtroniX Aldridge Workshop

Pobočky Lektronix

Lektronix, člen Rockwell Automation Business, je celosvětová společnost zaměřená na opravy a dodávky náhradních dílů s pobočkami na celém světě. Ať už jste kdekoliv, jsme vždy schopni nabídnout řešení, které v krátkém čase zajistí, že vaše výrobní zařízení bude opět funkční a schopno produkce.

Map of the world
LeKtroniX Aldridge Engineers

Dílny společnosti Lektronix

Zkušení technici

Celosvětově zaměstnáváme více než 100+ vysoce zdatných techniků, včetně techniků zajišťujících služby přímo na místě u našich zákazníků. Ti mohou diagnostikovat problém a provést opravu namístě. Všichni naši technici jsou akreditování prostřednictvím CCHSG ‘Passport to Safety’.

Vynikající vybavení dílen

Naši technici a konstruktéři jsou vzděláni a vybaveni k tomu, aby mohli pracovat se širokým spektrem produktů jako jsou PLC, Roboty, HMI nebo AC a DC Servo motory od všech předních světových dodavatelů.

Oddělení motorů

Lektronix má vyčleněnou, neustále se rozvíjející dílnu věnovanou výhradně opravám motorů. To našemu týmu umožňuje pracovat na širokém portfoliu motorů.

Robotický provoz

Naše dílna věnovaná speciálně robotickému vybavení disponuje množstvím řídicích systémů pro roboty všech vedoucích výrobců včetně: Kuka, Fanuc, ABB, Staubli nebo Motoman.

Speciálně vyvinutá testovací zařízení

V Lektronix máme obrovskou škálu specifických testovacích zařízení, což nám umožňuje provádět kompletní funkční testy vašich dílů včetně systémů CNC, PLC, měničů, servopohonů, HMI, PCB nebo motory od všech předních výrobců, například Siemens, Fanuc, INDRAMAT, Kuka a mnoha dalších ...

Zjistěte více o našich testovacích zařízeních
 

Zjistěte více o Lektronix – navštivte sekci věnovanou médiím pro videa a informační brožury