Opravy, náhradní díly a služby pro průmyslovou automatizaci

Opravy, náhradní díly a služby pro průmyslovou automatizaci

czech flag
Český
Country
Language
 
 
 

Služba Service Exchange pro prvky průmyslové automatizace

 
Oprava desky elektronického obvodu

Mnoho z položek, které máme skladem je k dispozici také v rámci služby Service exchange, která často poskytuje to nejrychlejší a nákladově nejefektivnější řešení vašeho problému. Vy nám pošlete svůj starý nefunkční díl a my vám místo něj zašleme repasovaný. To vám ušetří čas i peníze.

Zákazníci v UK musí zaslat díl k výměně do 14 dnů, jinak bude naúčtována plná cena náhradního dílu. Momentálně nejsme schopni tento postup nabídnout mezinárodně. V tomto případě účtujeme celou částku a následně, po obdržení dílu na výměnu, vám jeho hodnotu refundujeme. Alternativně můžeme odeslat nový díl až po obdržení dílu určeného k výměně od zákazníka.

Získejte zdarma naší nabídku ještě dnes!

Testování a záruka

Všechny naše repasované díly a díly z nadbytečných zásob jsou 100% testovány (jsou předmětem dostupnosti testovacích stanic) a jsou kryty plnou zárukou v délce 12 měsíců.

Alternativní možnosti dodání

V Lektronix dodáváme Nové díly pro průmyslovou automatizaci, Repasované díly pro průmyslovou automatizaci and zajišťujeme službu Service Exchanges. Vyberte si takovou alternativu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Pro více informací o našich službách kontaktujte Lektronix ještě dnes.

 
 
 
 

Jaké jsou výhody?