Opravy, náhradní díly a služby pro průmyslovou automatizaci

Opravy, náhradní díly a služby pro průmyslovou automatizaci

czech flag
Český
Country
Language
 
 
 
 
 

Kariéra v Lektronix

Pracovní prostředí

Společnost Lektronix se ze svých skromných začátků  v roce 2002 vypracovala v rychle expandující společnost s obratem mnoha miliónů GBP dnes. Navzdory tomu bychom rádi zachovali pocit sounáležitosti. a přátelství, se kterým jsme začínali.

Většina pracovníků Lektronixu se zná s kolegy z jiných oddělení, a dokonce i z jiných mezinárodních poboček. Podporujeme naše lidi v tom, aby se při každé příležitosti setkávali, nespoléhali se na emaily a zároveň aby si předávali své zkušenosti.

Všechny naše kanceláře a dílny představují moderní, čisté a přátelské prostředí.

Tréning a rozvoj

U nás v Lektronix klademe důraz na "in-house" tréning přímo za pochodu. Spíše, než Vás nechat sedět týden nebo dva v učebně a sledovat nekonečné prezentace v Powerpointu, preferujeme Vaše zaučení přímo při práci.

Zpočátku se Vám to může zdát trochu skličující, ale s podporou a pomocí lidí okolo Vás, včetně přímého nadřízeného brzy zjistíte, že se křivka na grafu Vašich znalostí zvedná.

Zároveň se snažíme, aby se naši zaměstnanci co nejvíce rozvíjeli. Pokud se k nám připojíte, zjistíte, že mnozí senior manažeři začínali v rámci společnosti na nižších pozicích a vypracovali se tzv. ‘through the ranks’. Stále hledáme lidi se správným postojem a potenciálem udělat další krok a dosáhnout jím byznysu.

Příležitosti jsou vždy připraveny pro lidi, kteří mají schopnost se jí chopit. Viz sekce "Názory".

Náš nejnovější seznam volných pracovních míst najdete zde.

 
 
 
 

Jaké jsou výhody?