Opravy, náhradní díly a služby pro průmyslovou automatizaci

Opravy, náhradní díly a služby pro průmyslovou automatizaci

czech flag
Český
Country
Language
 
 
 

Nové vybavení pro průmyslovou automatizaci

 
Náhradní díly pro průmyslovou automatizaci k dodání

Máme globální partnerství s mnoha předními výrobci a dodavateli, což nám umožňuje nabídnout širokou škálu nových zařízení za velmi konkurenční ceny. Veškeré nové zařízení je kryto originální zárukou od výrobce.

Získejte zdarma naší nabídku ještě dnes!

Ušetřete

Naše obrovská nákupní síla znamená, že jsme schopni nabídnout cokoliv, kdekoliv a kdykoliv, navíc za správnou cenu. Pokud jsou náhradní díly skladem, jsou ihned odesílány. Pokud jsou delší dodací termíny, zákazník je pochopitelně o všem informován.

Záruka

Všechny nové výrobky jsou kryty originální zárukou výrobce a vztahují se na ně konkrétní záruční a dodací podmínky daného výrobce.

Sourcing

I když nemůžete na našich stránkách nalézt požadovaný díl, můžeme vám přesto pomoci. Náš mezinárodní tým nákupu se pokusí zajistit vše, co potřebujete, dokonce i zastaralé a výběhové náhradní díly.

S přístupem ke stovkám výrobců, tisícům distributorů a milionům katalogových položek v rámci našeho globálního dodavatelského řetězce, jsme schopni nabídnout cokoliv, kdekoliv a kdykoliv.

Ať už potřebujete cokoliv, kontaktujte nás ještě dnes

Alternativní možnosti dodání

V Lektronix dodáváme Nové díly pro průmyslovou automatizaci, Repasované díly pro průmyslovou automatizaci and zajišťujeme službu Service Exchanges. Vyberte si takovou alternativu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Pro více informací o našich službách kontaktujte Lektronix ještě dnes.

 
 
 
 
 

Jaké jsou výhody?