Opravy, náhradní díly a služby pro průmyslovou automatizaci

Opravy, náhradní díly a služby pro průmyslovou automatizaci

czech flag
Český
Country
Language
 
 
 

Opravy elektroniky v Lektronix

 
Baumuller electronic repair

Lektronix se zaměřuje na opravy elektroniky. Jsme schopni opravit více než 200.000 různých součástí pro průmyslovou automatizace od více než 7.000 výrobců. Nezáleží na tom, kdo díl vyrobil - jsme schopni opravit vaši elektroniku.

Všechna naše perfektně vybavená opravárenská střediska a tým zkušených techniků jsou vybaveni k plné diagnostice chyb a opravě vaší elektroniky. Naše specificky vyvinutá testovací zařízení zajistí kompletní funkční zkoušky vašeho zařízení* a poskytnou vám tak přidanou jistotu, že váš díl je plně funkční. Jsme si jisti, že našim zákazníkům poskytujeme ty nejlepší služby a proto všechny naše opravené díly dodáváme se zárukou v rozsahu 12 měsíců. V průběhu opravy nejen, že odstraníme původní závadu, ale renovujeme celé zařízení!

Výběrem opravy namísto výměny za nový díl nejen prodloužíte životnost Vašeho zařízení, ale také zvýšíte udržitelnost a ušetříte peníze. Opravy obecně přinášejí úsporu až 50 %.

 
Vyžádejte si ještě dnes cenovou nabídku na opravu
 

Opravy elektroniky

Zajišťujeme opravu elektroniky pro následující kategorie výrobků - pro bližší informace o jednotlivých nabízených službách klikněte na příslušný odkaz:

Dodací doba oprav elektroniky

Jsme hrdi na kvalitu našich služeb v oblasti oprav motorů. Zároveň jsme si vědomi, jaké následky může mít porucha na stroji našich zákazníků. Proto nabízíme více možností oprav, abychom lépe vyhověli vašim požadavkům:

Standardní elektrická oprava
do 10 pracovních dnů*

Pohotovostní elektrická oprava
do 3 pracovních dnů.*

*Podle příslušných dílů a dostupnosti

 
Objednejte si opravu vaší elektronické součásti ještě dnes
 

Jak funguje služba oprav elektroniky

Lektronix aplikuje přísný a důkladný postup oprav, který zajistí, že vaše zařízení je opraveno na vysoké úrovni a co nejrychleji se vám vrátí.

Postup oprav je následující

KROK 1: Vyzvednutí dílu určeného k opravě u vás.

KROK 2: Důkladné čištění dílu pro zabránění možné kontaminace.

KROK 3: Diagnostika a testování pro odhalení poškozených součástek - probíhá kompletní test dílu, i když je zdroj chyb odhalen už na začátku testu.

KROK 4: Analýza obvodů u všech elektronických obvodů k nalezení potenciálně nebezpečných komponent.

KROK 5: Náhrada vadných a potenciálně nebezpečných komponent součástkami, které jsou na úrovni originálu, nebo jej převyšují.

STEP 6: Kontrola elektronických obvodů kompletních desek za využití nejmodernějšího testovacího zařízení.

STEP 7: Zabalení a odeslání opraveného dílu. Na opravený díl je poskytována plná záruka v rozsahu 12 měsíců, která pokrývá celou jednotku, nejen vyměněné součástky.

 

Elektrotechnik

Naši zkušení technici opravují všechny modely od všech výrobců

Elektrodílna

Naše perfektně vybavené dílny splňují všechny potřeby, které naši zákazníci kladou na opravu elektronických dílů.

Speciálně vyvinutá testovací zařízení

V Lektronix máme k dispozici obrovské množství specificky vyvinutých testovacích zařízení, abychom mohli plně posoudit funkčnost vašeho vybavení.

 

Všeobecná elektronika

Mnoho našich zákazníků požaduje ucelenou řadu služeb pro jejich požadavky v oblasti oprav průmyslového vybavení - napájecích zdrojů, elektronických obvodů, procesní instrumentace, testovacích přístrojů nebo běžné elektroniky. Lektronix je schopen tento požadavek jednoduše splnit díky tomu, že se zaměřujeme na více oblastí a máme tak schopnosti, které nám umožňují nabídnout požadované služby.

 
 

Jaké jsou výhody?

 
 
Detail testeru Lektronix pro PLC
 
Dílny společnosti Lektronix
 
 
 

ZDARMA vyzvednutí dílu

Jsme schopni vyzvednout opravovaný díl kdekoliv.

Pošlete nám svůj díl

Pošlete nám svůj díl pro zhodnocení a vypracování nabídky

ZDARMA Nabídka opravy

Poptejte opravu ještě dnes - zdarma a nezávazně