czech flag
Český
Country
Language
Opravy, náhradní díly a služby pro průmyslovou automatizaci

Opravy, náhradní díly a služby pro průmyslovou automatizaci

live chat otevře se v novém okně
 
 

Nápověda Lektronix

Vyhledávání položky

Nejjednodušší způsob jak najít to, co hledáte je využití vyhledávání na stránkách. Vyhledávací políčko "Vyhledej dle čísla položky" je umístěno v horní části každé stránky. Jednoduše zadejte číslo položky, kterou se snažíte najít, a klikněte na tlačítko "Hledej".  Pokud se vám položku nepodaří najít tímto způsobem, zde je několik tipů.

Jednoduchost
Nejlepších výsledků většinou dosáhnete, pokud zadáte originální katalogové číslo výrobce. Někdy je ale na dílu uvedeno více čísel (číslo položky, typ položky nebo ID položky), takže stojí za to vyzkoušet všechna tato čísla.

Nemusíte se starat o formát čísla
Dodržení přesného formátu není při vyhledávání podmínkou. Algoritmus, který Lektronix využívá pro vyhledávání, zobrazí vždy stejné výsledky bez ohledu na použité formátování.

Zúžení vyhledávání
Pokud si přejete vyhledávat podle konkrétních o výrobce a/nebo kategorie produktu, použijte rozklikávací menu v položce „Pokročilé vyhledávání“. Zde můžete vybrat výrobce a/nebo kategorii produktu který hledáte. Pokud to zkombinujete se zadáním alespoň části katalogového čísla, zpřesní to váš výběr.

Procházení
Vyhledávání není jediným způsobem jak něco najít – můžete využít také procházení. V horní části každé stránky jsou uvedeny hlavní kategorie, takže se mezi nimi můžete jednoduše pohybovat. Pokud si v levé části stránky vyberete „Procházet podle výrobce“, procházíte produkty podle hlavních výrobců.
Jakmile máte vybránu kategorii nebo výrobce, můžete zadáním dalších informací zpřesnit své hledání.

Jak zadat poptávku

Nákup od společnosti Lektronix je velmi jednoduchý a velmi bezpečný.

Výběr položky
Když najdete položku, kterou chcete koupit, můžete se vybrat z tlačítek 'Repasovaný díl, Oprava, Služba Service Exchange, Nový díl '. Poté vyplníte poptávkový formulář a odešlete jej.
Jakmile jej obdržíme, obratem vám zašleme nabídku.

Nemůžu najít to, co hledám

Obrovská nabídka dostupných položek bohužel znamená, že občas je obtížné najít to, so právě potřebujete. Může to být způsobeno tím, že máme danou položku zařazenou pod jiným číslem, nebo také proto, že jsme ji nikdy nevložili do naší databáze.

Náš globální dodavatelský tým je však schopen nabídnout řešení ať už hledáte cokoliv. Máme mnohaleté zkušenosti s dodávkami výběhových a ‘těžce sehnatelných‘ dílů.

Zkuste zadat vaši poptávku na díl, který jste na našich stránkách nenalezli prostřednictvím emailu nebo formuláře v sekci kontakty. Pokusíme se pro vás tento díl sehnat a zaslat vám nabídku co nejdříve.

Co dělat, pokud nejste spokojeni

Pokud chcete řešit svoji stížnost s Lektronix, kontaktujte nás prosím telefonicky. +420 544 528 660 nebo pomocí e-mailu sales@lektronix.cz . Alternativně můžete využít online formulář reklamační formulář a člen našeho týmu vám odpoví..